Logotype UE
Rozwijamy się, gdyż cenimy jakość

REALIZACJE

AGREGATY MOBILNE DLA LUBUSKIEJ KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ


Z końcem lipca 2020 r. zrealizowaliśmy zamówienie na mobilne agregaty prądotwórcze wraz z wyposażeniem dodatkowym dla Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wlkp. Agregaty o mocy znamionowej 100kVA (80kW) na podwoziu jezdnym 2-osiowym z zabudową narzędziową wyposażoną w maszty oświetleniowe LED, bębny kablowe elektryczne z rozdzielnicami, odbiory z gniazdami i powerlockami.

Agregaty mobilne dla Lubuskiej Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej

AGREGAT 205KVA NA PODWOZIU JEZDNYM 2-OSIOWYM DLA WITU


Z końcem sierpnia 2019 roku zrealizowaliśmy zamówienie na agregat prądotwórczych o mocy 205 kVA w klasie emisji spalin Euro Stage V. Agregat specjalnie wyciszony, zamontowany na przyczepie 2-osiowej, dodatkowo wyposażony w skrzynię z bębnami kablowymi i przyłączami kablowymi dla potrzeb zasilania siedziby Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia w Zielonce. Agregat w barwach określonych przez Zamawiającego.

Agregat 205kVA na podwoziu jezdnym 2-osiowym dla WITU

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY 800 KVA DO ZASILANIA AWARYJNEGO TŁOCZNI GAZU


W styczniu 2019 zrealizowaliśmy zamówienie na produkcję i montaż agregatu prądotwórczego o mocy 800 kVA dla potrzeb zasilania awaryjnego infrastruktury technicznej tłoczni gazu w Jarosławiu.

Agregat prądotwórczy 800 kVA do zasilania awaryjnego tłoczni gazu

AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE O MOCACH 25, 60 I 125 KVA DLA URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO W SZCZECINIE


Z końcem 2018 roku zrealizowaliśmy zamówienie na 6 agregatów prądotwórczych o mocy 25, 60 i 125 kVA na przyczepach 1- i 2-osiowych ze skrzyniami narzędziowymi dla potrzeb działań Obrony Cywilnej prowadzonych przez Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie. Agregaty prądotwórcze w barwach i oznaczeniach zamówionych przez Klienta.

Agregaty prądotwórcze o mocach 25, 60 i 125 kVA dla Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie

AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE NA PRZYCZEPACH O MOCACH 80, 100 I 120 KVA DLA PGE LUBLIN


Z początkiem grudnia 2018 roku zrealizowaliśmy zamówienie na 7 sztuk agregatów prądotwórczych o mocach 80, 100 i 120 kVA, na przyczepach dwuosiowych wyposażone w bębny kablowe, konwencjonalne gniazda odbioru mocy oraz powerlock. Nowością było dodatkowe wyposażenie w agregaty prądotwórcze inwerterowe 3kW do zasilania potrzeb własnych głównego agregatu prądotwórczego i przyczepy. Urządzenia w barwach zamówionych przez Klienta.

Agregaty prądotwórcze na przyczepach o mocach 80, 100 i 120 kVA dla PGE Lublin

AGREGATY KONTENEROWE DO PRACY AWARYJNEJ W CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM JYSK


W miesiącu październiku 2018 dostarczyliśmy dwa agregaty prądotwórcze kontenerowe o mocy znamionowej 563kVA i 800kVA do zasilania awaryjnego z synchronizacją, z bezprzerwowym powrotem zasilania z sieci do jednego z najnowocześniejszych centrów dystrybucji w Europie Środkowo-Wschodniej należącego do międzynarodowej sieci handlowej JYSK w Radomsku.

Agregaty kontenerowe do pracy awaryjnej w centrum dystrybucyjnym JYSK

KOLEJNA SERIA MOBILNYCH AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH DLA WOJSKA POLSKIEGO


W miesiącu wrześniu 2018 miało miejsce przekazanie kolejnych 9-ciu sztuk mobilnych agregatów prądotwórczych o mocy 37,5 kVA do synchronizacji agregat-agregat dla wsparcia potrzeb zasilania awaryjnego Wojska Polskiego. Agregaty prądotwórcze zostały sprzężone z homologowanymi jednoosiowymi przyczepami typu heavy-duty również naszej produkcji.

Kolejna Seria mobilnych agregatów prądotwórczych dla Wojska Polskiego

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY SUPER WYCISZONY 151KVA DLA MSWIA W WARSZAWIE


W grudniu 2017 roku zrealizowaliśmy zamówienie na agregat prądotwórczy mobilny na podwoziu jezdnym do 3,5 tony. Zespół o mocy 151kVA napędzany silnikiem DEUTZ i prądnicą MarelliMotori. Agregat spełnił wymagające oczekiwania Zamawiającego odnośnie mocy akustycznej - maksymalny poziom głośności 60dB(A) z odległości 7m i <45dB(A) z 30m. Przekazane urządzenia zasilają potrzeby głównej siedziby Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie.

Agregat prądotwórczy super wyciszony 151kVA dla MSWiA w Warszawie

AGREGATY MOBILNE 31 KVA DLA PGE BIAŁYSTOK


Z początkiem kwietnia 2018 oddaliśmy pierwsze sztuki agregatów o mocy znamionowej 31 kVA zamontowanych na podwoziu jezdnym wyposażonych w bębny z nawojem kablowym i gniazdami odbioru mocy dla pogotowia energetycznego PGE Oddział w Białymstoku.

Agregaty mobilne 31 kVA dla PGE BIAŁYSTOK

WYCEŃ AGREGAT