Logotype UE
Rozwijamy się, gdyż cenimy jakość

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

WYRÓŻNIENIE Konsumenckiego Lidera Jakości dla agregatów PEZAL

Grupa Pezal otrzymała Godło WYRÓŻNIENIA w kategorii „Agregaty prądotwórcze” dla urządzeń marki PEZAL. Doceniono prezentowaną jakość młodego produktu, pozycję marki i jej progres oraz stopień zaufania klientów. Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolski program konsumencki, prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki. Jego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm funkcjonujących na polskim rynku.

Brak zdjęcia

BRĄZ Konsumenckiego Lidera jakości dla agregatów KIPOR

Grupa Pezal otrzymała Brązowe Godło Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii „Agregaty prądotwórcze” dla urządzeń marki KIPOR, którą reprezentuje w Polsce od ponad 15 lat. Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolski program konsumencki, prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki. Jego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku.

Brak zdjęcia

Nagroda BIZNESMEN ROKU 2013 na Pomorzu

Miło nam poinformować, że prezes Grupy Pezal Piotr Zaleski został uhonorowany z rąk Marszałka Senatu RP Pana Bogdana Borusewicza, Marszałka Województwa Pomorskiego Pana Mieczysława Struka oraz Prezydenta Miasta Gdańska Pana Pawła Adamowicza nagrodą "Biznesmen Roku" edycji 2013 dla najlepszych specjalistów z regionu w plebiscycie Konwencji Przedsiębiorców Województwa Pomorskiego za zasługi w szerzeniu przedsiębiorczości i rozwijaniu dziedzin biznesu.

biznesmen roku na pomorzu

WYCEŃ AGREGAT