Logotype UE
Rozwijamy się, gdyż cenimy jakość

PARTNERZY

John Deere - moc i długowieczność

Deere & Company, jedno z najstarszych przedsiębiorstw w Stanach Zjednoczonych - synonim światowego lidera techniki rolnej, od przeszło półwiecza rozwija produkcję zaawansowanych silników przemysłowych diesla. Te trwałe, niezawodne i wydajne jednostki napędowe stanowią serce naszych agregatów serii PDJD sprawiając, że produkty Pezal stosowane do nieustannej pracy, spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

ComAp - Power Generation and Drive Power Controllers

Inteligentne systemy sterowania dla każdego. Intuicyjne i łatwe w obsłudze panele sterujące pozwalające na monitoring najdrobniejszych aspektów pracy urządzeń. Czytelne komunikaty diagnostyczne i rzeczywiste pomiary, zarządzanie na odległość poprzez GSM/GPRS to tylko część z długiej listy możliwości. Dzięki wieloletniej współpracy z firmą ComAp możemy stale zapewniać naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad naszymi urządzeniami.

SOCOMEC - Innovative Power Solutions

Urządzenia przełączające Socomec pomagają zabezpieczyć dostępność zasilania poprzez bezpieczne przełączenie odbiorów z niestabilnego na alternatywne źródło zasilania. Szybkie przełączenie gwarantuje znakomite ograniczenie czasu przerwy w zasilaniu i związane z tym koszty. Integracja w jednym aparacie torów mocy, napędu i układów kontroli parametrów sieci oferuje wysoką wydajność. W Pezal korzystamy z przełączników Socomec ATys, ATys M, ATys S oraz C30.

LEROY-SOMER | Nidec Motor Corporation

Dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji prądnic, wszystkie wytwarzane przez firmę produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością, wydajnością i niezawodnością. Właśnie z myślą o zwiększeniu produktywności, efektywności i jakości naszych agregatów, postanowiliśmy nawiązać bliższą współpracę z LEROY-SOMER. Od paru już lat stosujemy prądnice tego producenta, dzięki czemu agregaty jeszcze lepiej spełniają oczekiwania Klientów.

DEUTZ AG - Engines made in Germany

Renoma najstarszego producenta silników diesla i zaufanie jakim obdarzają tę markę Klienci sprawiły, że sercem wielu z naszych zespołów prądotwórczych są silniki DEUTZ AG. Firma należy do światowej czołówki producentów wysokoprężnych i ekologicznych napędów do produkcji energii. Do zasilania agregatów serii PDD stosujemy solidne, wielocylindrowe, turbodoładowane jednostki - stawiamy na długowieczność naszych produktów i wybieramy silniki produkowane w Niemczech.

WYCEŃ AGREGAT